Siatkarki MSPS Inowrocław najlepsze w II Turnieju o Mistrzostwo Województwa Kujawsko-Pomorskiego [zdjęcia]

OPRAC.: (RED)
Drużyna MSPS Inowrocław nie dała szans rywalkom w II turnieju o mistrzostwo województwa młodziczek. Brawo, dziewczyny! Nadesłane
Znakomicie zaprezentowały się siatkarki MSPS Inowrocław w II Turnieju o Mistrzostwo Województwa Kujawsko-Pomorskiego w kategorii młodziczka.

W inowrocławskiej hali widowiskowo-sportowej rozegrany został II Turniej o Mistrzostwo Województwa Kujawsko-Pomorskiego w kategorii młodziczka z udziałem drużyn: Joker I Świecie, Joker II Świecie i MSPS Inowrocław/Inowrocławska Akademia Siatkówki.

Inowrocławskie zawodniczki zagrały znakomicie, pewnie pokonując rywalki. Szczególnie godne odnotowania jest zwycięstwo naszych sympatycznych dziewczyn nad tegorocznym mistrzem Polski młodziczek - Joker I Świecie 2:0 w setach (zespół ten później przegrał również z drugim zespołem Joker. W drugim meczu MSPS wygrał z Joker II Świecie 2:1 w setach. Świetnie w ataku zagrały Maja Fałdzińska i Martyna Wajrak.

Drużyna MSPS, której trenerem jest Zbigniew Nowak wystąpiła w składzie: Maja Fałdzińska, Martyna Wajrak, Jagoda Łukawska, Oliwia Dybała, Maja Dokładna , Jula Krawczyk, Marta Świtała, Jagoda Karmonik, Jula Orzechowska, Jula Nowakowska, Zosia Dankowska.

Po turnieju w Inowrocławiu zespół MSPS Inowrocław awansował do trójki najlepszych w w województwie.
6 listopada 2021 r. w Lnianie lub Bydgoszczy młodziczki MSPS Inowrocław rozegrają III turniej grupy I (mistrzowska). Dodajmy, że w mistrzostwach startuje 18 zespołów.

Naszym młodziutkim siatkarkom bijemy brawo i trzymamy za nie kciuki!