Sport. Zawodniczki MSPS Inowrocław coraz bliżej tytułu mistrzyń województwa w minisiatkówce. Zdjęcia

Red
Bardzo dobrze radzą sobie zawodniczki MSPS Inowrocław w walce o mistrzostwo województwa w minisiatkówce Nadesłane/MSPS Inowrocław
W Grudziądzu odbył się V Turniej o Mistrzostwo Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Minisiatkówce Dziewcząt - kategoria 4. Zawody wygrały siatkarki MSPS Inowrocław.

Jak przygotować rower do sezonu?

od 16 lat

Jak informuje trener Zbigniew Nowak, mimo jednej porażki, pierwszej od 3 lat, siatkarki MSPS Inowrocław pewnie wygrały turniej w Grudziądzu.

• 6.VOLLEYSTAL Grudziądz nr 2

Po 5 turniejach w mistrzostwach województwa - kategoria 4, zdecydowanie prowadzi MSPS Inowrocław. Skład MSPS Inowrocław/Inowrocławska Akademia Siatkówki:

• Zuzia Dankowska.

Rozegrano również V Turniej o Mistrzostwo Województwa Kujawsko-Pomorskiego w kat. 2. Para w składzie Ala Tyszko i Lenka Nowaczyk wygrała 4 mecze i tyle samo spotkań przegrała. Na 74 zespoły zajmuje aktualnie 14 miejsce z szansą na czołową czwórkę.