Tak było na VI Biegu Niepodległości w Inowrocławiu [wyniki, zdjęcia]

Magdalena Pindel
Biegacze startowali ze Stadionu Miejskiego imienia Inowrocławskich Olimpijczyków Magdalena Pindel
374 osoby wzięły udział w szóstej edycji Biegu Niepodległości w Inowrocławiu (zgłosiło się 400 zawodników). Pokonali pięciokilometrową trasę ulicami miasta. Start i meta były na Stadionie Miejskim imienia Inowrocławskich Olimpijczyków.

Tak było na akcji sadzenia drzew w Nadleśnictwie Gniewkowo. Zobaczcie wideo:

od 16 lat

Bieg Niepodległości w Inowrocławiu

Zwyciężył Jakub Górecki (MKL Tlen Mogilno). Drugie miejsce zajął Szymon Brzozowski (GKS Fabianki), a trzeci był Karol Górny (Rogiewicz Running Team Grudziądz).

W gronie kobiet najlepsza była Angelina Szopa (Sisu OWB Team Inowrocław). Wyprzedziła Ksenię Latowską (Włocławek) i Marię Kraskę (Wałdowo Królewskie).