VARMOTECH Sp. o. o. - Fotowoltaika, Pompy ciepła

Materiał informacyjny VARMOTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Udostępnij:
Energia słoneczna coraz częściej zostaje wykorzystywana do tego, co niezbędne w każdym domu - do wytwarzania prądu elektrycznego.

Dzięki instalacjom fotowoltaicznym wykonywanym przez firmę VARMOTECH sp. z o.o, każde gospodarstwo domowe może wytworzyć energię elektryczną potrzebną do oświetlenia, użytkowania sprzętu AGD i RTV, a także do zasilania instalacji grzewczej, głównie tej wyposażonej w pompy ciepła.

Tu podaj tekst alternatywny

Jakie korzyści przynosi instalacja fotowoltaiczna?

  1. Instalacje fotowoltaiczne są całkowicie bezgłośne.
  2. Zmniejszają zużycie paliw nieodnawialnych, tym samym ograniczają emisję dwutlenku węgla - niezwykle szkodliwego dla naszego środowiska.
  3. Gospodarstwo domowe uniezależnia się od ciągle rosnących cen energii elektrycznych. Wyprodukowane własne kilowatogodziny prądu są jednoznaczne z niższymi rachunkami za prąd od dostawcy, z którego usług korzystamy.
  4. Instalację fotowoltaiczną charakteryzuje niezawodność i długa żywotność, a produkcja energii elektrycznej odbywa się bezobsługowo.
  5. Nadwyżki uzyskanej energii mogą przynieść korzyści w postaci przychodów ze sprzedaży do sieci energetycznej.

Proponujemy Państwu kompleksową ofertę na wykonanie instalacji fotowoltaicznej od A do Z, zaczynając od bezpłatnego audytu przeprowadzonego przez naszego pracownika poprzez przygotowanie projektu, montaż, aż po obsługę posprzedażową.
Niezależnie od tego, czy szukają Państwo instalacji dla swojego domu, firmy czy gospodarstwa rolnego w firmie VARMOTECH sp. z. o.o. znajdziecie ofertę skierowaną właśnie do Was.

Posiadamy również w ofercie sprzedaż i montaż pomp ciepła typu monoblock. Urządzenia te zyskują coraz większe zainteresowanie w nowoczesnym budownictwie, zwłaszcza energooszczędnym. Są bezobsługowe, zautomatyzowane i ekonomiczne w eksploatacji, dzięki czemu zmniejszają się do zużycia paliw konwencjonalnych, a także do obniżenia kosztów ogrzewania budynków.

Tu podaj tekst alternatywny

Pompa ciepła w połączeniu z dobrze dobraną instalacją fotowoltaiczną na dachu i odpowiednią instalacją centralnego ogrzewania (podłogowego) jest przyszłością w zaspokojeniu nowoczesnych domów w ciepło.

Więcej informacji pod nr tel.883 671 407 i 883 444 555

Dodaj ogłoszenie