Wybory Parlamentarne 13.10.2019 – Kandydaci do Sejmu i Senatu Janikowo

Diana Tobor
Diana Tobor
Zaktualizowano 
Karol Rycio
Wybory parlamentarne 2019 w Janikowie- na kogo głosować? Przygotowaliśmy dla Was pełne listy kandydatów do Sejmu z Janikowa oraz kandydatów do Senatu z Janikowa w wyborach jesienią 2019. Zobacz, na kogo możesz głosować w swoim okręgu wyborczym. Sprawdź, jak nazywają się poszczególni kandydaci do Sejmu i Senatu w wyborach parlamentarnych 2019, czym się na co dzień się zajmują, z której listy startują i z jakiej pozycji. Dzięki temu będziesz dobrze przygotowany do udziału w wyborach parlamentarnych. Pamiętaj, że każdy głos się liczy.

Do ciebie należy decyzja, na kogo zagłosujesz. Idź na wybory 13 października.

Lista w wyborach do Sejmu dla miasta Janikowo

Lista kandydatów w wyborach do Sejmu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 4.

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  1. Kurzawa Dariusz, Rzeszynek, pracownik samorządowy
  2. Sikora Krzysztof Gustaw, Bydgoszcz, fizyk
  3. Śmigielska Klaudia, Bydgoszcz, technik farmaceutyczny
  4. Kozłowska Zofia Władysława, Januszkowo, inżynier rolnictwa
  5. Nawrot Jadwiga Władysława, Inowrocław, biegły rewident
  6. Biernacki Jan Kazimierz, Złotniki Kujawskie, sadownik
  7. Koszowski Franciszek, Małociechowo, inżynier zootechniki
  8. Ankiewicz-Jasińska Ewa Teresa, Bydgoszcz, inżynier telekomunikacji
  9. Kapusta Zbigniew Piotr, Tryl, rolnik
  10. Miłowski Tomasz Edmund, Paterek, pracownik samorządowy
  11. Sobiechowska Hanna Jadwiga, Włościbórz, inspektor ochrony danych osobowych
  12. Pazderska Aleksandra Beata, Potulice, specjalista do spraw logistyki
  13. Różański Krzysztof Janusz, Koronowo, specjalista administracji publicznej
  14. Bagnerowski Tomasz, Turzyn, rolnik
  15. Sankowski Paweł Maksymilian, Bydgoszcz, nauczyciel fizyki
  16. Stanek Aleksandra Maria, Padniewko, księgowy
  17. Urbański Łukasz Cyprian, Gruczno, inżynier zootechniki
  18. Prochownik Wiesława Stanisława, Gniewkowo, lekarz dentysta
  19. Rowiński Grzegorz Czesław, Osielsko, pedagog
  20. Pawlina Henryk, Sypniewo, specjalista administracji publicznej
  21. Słoma Jarosław Jan, Tuchola, nauczyciel przysposobienia obronnego
  22. Łączna Kamila Tatiana, Trzciniec, animator kultury
  23. Superczyński Jacek, Gąsawa, nauczyciel muzyki
  24. Mes Ewa Monika, Włóki, specjalista administracji publicznej

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. Latos Tomasz Edward, Bydgoszcz, lekarz
  2. Schreiber Łukasz Paweł, Bydgoszcz, poseł na Sejm RP
  3. Król Piotr Marek, Bydgoszcz, politolog
  4. Kownacki Bartosz Józef, Janki, adwokat
  5. Kozanecka Ewa Elżbieta, Bydgoszcz, ekonomista
  6. Witkowski Marek Leon, Więcbork, pracownik administracji rządowej
  7. Wroński Marcin, Inowrocław, inżynier rolnictwa
  8. Stachowiak Ireneusz, Inowrocław, politolog
  9. Kowalik Jerzy, Tuchola, pracownik administracji rządowej
  10. Krzemkowski Michał, Bydgoszcz, geograf
  11. Szabelska Grażyna Edyta, Bydgoszcz, nauczyciel akademicki - nauki humanistyczne
  12. Falkowska Anna, Barcin, nauczyciel nauczania początkowego
  13. Szamocki Tomasz Paweł, Świecie, pracownik samorządowy
  14. Kołodziej Jolanta, Kruszwica, pracownik administracji rządowej
  15. Gogola Elżbieta, Cerekwica, nauczyciel nauczania początkowego
  16. Napieralski Krzysztof, Kowalewko, technik mechanik maszyn i urządzeń
  17. Kuffel Stanisława, Przysiersk, nauczyciel języka polskiego
  18. Jabłońska Kamila Teresa, Szynwałd, pracownik samorządowy
  19. Lewandowski Antoni, Lubiewo, kierownik biura
  20. Wenderlich Paulina, Bydgoszcz, radca prawny
  21. Pilarska Danuta Stanisława, Szubin, technik rolnik
  22. Śrubkowska Żaneta Katarzyna, Koronowo, ekonomista
  23. Warda Maria Alina, Gogółkowo, dziennikarz
  24. Ciesielczyk Dariusz, Wójcin, pracownik samorządowy

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

  1. Gawkowski Krzysztof Kamil, Wołomin, nauczyciel akademicki - nauki humanistyczne
  2. Szopiński Jan Józef, Bydgoszcz, ekonomista
  3. Wysocki Michał, Pakość, ekonomista
  4. Nowak Izabela Anna, Nowy Tomyśl, specjalista organizacji i zarządzania w ochronie zdrowia
  5. Ludwisiak-Kawecka Anna Magdalena, Inowrocław, przedsiębiorca
  6. Jeleniewski Marek Krzysztof, Bydgoszcz, prawnik
  7. Kończak Danuta Elżbieta, Nakło nad Notecią, technik rolnik
  8. Skałecki Damian Adam, Bydgoszcz, inżynier elektronik
  9. Kozłowska Karolina, Bydgoszcz, filolog polski
  10. Knioła Magdalena, Bydgoszcz, grafik komputerowy DTP
  11. Budzińska Elżbieta Maria, Kruszwica, pielęgniarka
  12. Ginter Sławomir Ryszard, Bydgoszcz, socjolog
  13. Smolaga Aleksandra Justyna, Bydgoszcz, specjalista administracji publicznej
  14. Menard Wiesław Tadeusz, Wielki Komorsk, architekt krajobrazu
  15. Osuch Katarzyna Anna, Inowrocław, pracownik socjalny
  16. Warsicka Teresa, Osielsko, architekt
  17. Fręś Mateusz, Drawsko, pracownik obsługi biurowej
  18. Piaskowska Joanna Zuzanna, Niemcz, technik weterynarii
  19. Jarosz Piotr, Łosiny, instruktor sportu
  20. Grupa Artur, Bydgoszcz, krawiec
  21. Skaja Sebastian, Kamień Krajeński, nauczyciel języka obcego
  22. Pisarek Michał Mateusz, Bydgoszcz, technik handlowiec
  23. Krzesiński Tomasz, Jeziora Wielkie, rolnik

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

  1. Sypniewski Marcin, Morzewiec, prawnik
  2. Strzemkowski Filip Szymon, Gniewkowo, monter instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
  3. Ginther Radosław Mariusz, Bydgoszcz, nauczyciel techniki
  4. Kubacka Luiza Alicja, Kowalewo, przedsiębiorca
  5. Jarocka Krystyna Anna, Bydgoszcz, audytor
  6. Stachowiak Mateusz, Rzemieniewice, rolnik
  7. Jawornik Łukasz, Inowrocław, specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy
  8. Kluczyński Grzegorz, Bydgoszcz, technik informatyk
  9. Popławska Natalia Martyna, Bydgoszcz, specjalista bankowości
  10. Geisler-Grygrowicz Joanna, Bydgoszcz, technik ekonomista
  11. Pilarski Marcin, Łąski Piec, przedsiębiorca
  12. Borkowski Maciej Jerzy, Bydgoszcz, emeryt
  13. Stankiewicz Marek Paweł, Bydgoszcz, ekonomista
  14. Kalinowski Dominik Marek, Szubin, specjalista do spraw sprzedaży
  15. Pastuszka Krzysztof, Bochlin, technik rolnik
  16. Lewandowski Marek, Sępólno Krajeńskie, przedsiębiorca
  17. Kurlandt-Oświecińska Maja Anna, Tuchola, przedsiębiorca
  18. Bocian Agnieszka Iwona, Czersk Świecki, ekonomista
  19. Ćwiklińska Magdalena, Bydgoszcz, specjalista do spraw marketingu i handlu
  20. Kalinowska Klaudia Natalia, Gniewkowo, studentka
  21. Liss Sławomir Tomasz, Przepałkowo, przedsiębiorca
  22. Łusiak Małgorzata, Nakło nad Notecią, nauczyciel przedszkola
  23. Gnyszek Dariusz, Łabiszyn, blacharz samochodowy
  24. Sajna Cyprian Kamil, Zielonka, przedsiębiorca

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  1. Zwiefka Tadeusz Antoni, Poznań, prawnik
  2. Olszewski Paweł Bartosz, Bydgoszcz, ekonomista
  3. Kozłowska Iwona Maria, Zabartowo, pedagog
  4. Nitkiewicz Ireneusz Michał, Bydgoszcz, specjalista do spraw logistyki
  5. Łośko Magdalena, Inowrocław, pedagog
  6. Stasiński Michał Józef, Bydgoszcz, prawnik
  7. Pogoda Tadeusz Grzegorz, Świecie, inżynier elektryk
  8. Mikołajczak Marian Marek, Strzelno, nauczyciel historii
  9. Brzezińska Olga, Broniewice, prawnik
  10. Królewicz Mirosław, Inowrocław, ekonomista
  11. Młodecki Juliusz Jakub, Radzicz, rolnik
  12. Baranowski Robert Rafał, Białe Błota, technik mechanik
  13. Gliszczyński Stanisław, Koronowo, dyrektor szkoły
  14. Al-Shaer Bashar, Wudzyn, lekarz
  15. Pietryga Nicole Weronika, Bydgoszcz, studentka
  16. Katulski Jarosław Paweł, Tuchola, lekarz
  17. Bielińska Monika Julia, Bydgoszcz, księgowy
  18. Popa Paulina Barbara, Bydgoszcz, zarządca nieruchomości
  19. Woźniak Danuta Maria, Bydgoszcz, kelner
  20. Wądołowski Dariusz Józef, Pruszcz, pracownik samorządowy
  21. Staszak-Kowalska Radosława Maria, Białe Błota, lekarz
  22. Galińska Martyna Magdalena, Płazowo, pielęgniarka
  23. Malich Piotr Henryk, Bydgoszcz, filozof
  24. Szczęsny Wojciech, Oćwieka, lekarz

Lista kandydatów nr 8: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

  1. Pająk Łukasz Radosław, Inowrocław, inżynier energetyki
  2. Płaczkiewicz Beata Maria, Bydgoszcz, politolog
  3. Piwowar Sara, Inowrocław, przedsiębiorca
  4. Kozłowska Małgorzata Kinga, Piotrków Kujawski, pedagog
  5. Woźniak Sławomir, Jaksice, inżynier budownictwa - budownictwo ogólne
  6. Wysocki Jan Maciej, Warszawa, student
  7. Lis Marzena, Wrocław, politolog
  8. Kapusta Daniel Piotr, Książnice, technik elektronik
  9. Kowalski Dominik, Wrocław, pracownik samorządowy
  10. Kuśnierz Damian Tomasz, Jelenia Góra, student
  11. Gawinkowska Andżelika Ewelina, Łęczycki, studentka
  12. Rychlik Bartosz Adrian, Wrocław, student
  13. Mazur Adam Marek, Wrocław, specjalista do spraw kadr
  14. Jaworska Daria, Dubin, studentka
  15. Barański Krzysztof Marian, Wrocław, pracownik samorządowy
  16. Pogorzelski Piotr, Ocięte, mechanik pojazdów samochodowych
  17. Olszak Paulina, Siechnice, pracownik obsługi biurowej
  18. Kliber Sławomir Wojciech, Sójkowo, inżynier ogrodnictwa

Dowiedz się więcej

Lista w wyborach do Senatu dla miasta Janikowo

Lista kandydatów w wyborach do Senatu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 10.

Bogdanowicz Mikołaj

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Miejsce zamieszkania: Kruszwica
  • Partia: Prawo i Sprawiedliwość
  • Zawód: pracownik administracji rządowej

Brejza Krzysztof

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  • Miejsce zamieszkania: Inowrocław
  • Partia: Platforma Obywatelska RP
  • Zawód: prawnik

Latawiec Jarosław

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

  • Miejsce zamieszkania: Inowrocław
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: przedsiębiorca

Piwowar Mieczysław Aureliusz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

  • Miejsce zamieszkania: Inowrocław
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: chemik

polecane: Komentarze ze sztabów wyborczych po ogłoszeniu wyników sondażowych

Wideo

Materiał oryginalny: Wybory Parlamentarne 13.10.2019 – Kandydaci do Sejmu i Senatu Janikowo - Inowrocław Nasze Miasto

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3