Wyniki 5. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej, sezon 2021/22 [4-5 września]

Marcin Gołembiewski
Marcin Gołembiewski
Włocłavia Włocławek - Cuiavia Inowrocław 4:0
Włocłavia Włocławek - Cuiavia Inowrocław 4:0 Wojciech Alabrudziński
W dniach 4-5 września odbyły się mecze 5. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej. Wyniki podawaliśmy na żywo.

Zobacz wideo: Mecz 4. ligi Włocłavia Włocławek - Cuiavia Inowrocław

4. liga kujawsko-pomorska - 5. kolejka

Niedziela 5 września
Pogoń Mogilno - Lider Włocławek 5:0 (2:0)
90 - koniec, pierwsza porażka Lidera. Tym samym w tym sezonie bez porażki już tylko Unia Solec Kujawski.
⚽️ GOOOL 88 - Krzysztof Chojnacki 5:0. Dalekie wybicie bramkarza Pawła Mrozińskiego, Adam Kozłowski z prawej strony zagrał do Chojnackiego, a ten na raty ustala wynik meczu.
⚽️ GOOOL 85 - Maciej Sieradzki 4:0. Po rzucie rożnym i odegraniu Bartłomieja Delekty
⚽️ GOOOL 71 - Filip Śliwiński głową 3:0. Dośrodkowanie z rzutu rożnego Jacka Wojciechowskiego
65 - 2:0
50 - 2:0
45 - przerwa, 2:0
⚽️ GOOOL 38 - Jay Jaskólski 2:0. Po przechwycie, akcji i wyłożeniu przez Bartłomieja Kruszewskiego
⚽️ GOOOL 31 - Jacek Wojciechowski z rzutu wolnego 1:0, sprzed samej linii pola karnego
29 - Damian Figura czerwona kartka (faul na wychodzącym na czystą pozycję Krzysztofie Chojnackim), Lider w osłabieniu
20 - 0:0
10 - 0:0
1 - gospodarze od środka
POGOŃ: Paweł Mroziński - Duszyński, Kruszewski, Krajnyk, Karpiński, Wojciechowski, Chojnacki, Jagielski, Kopiński, Jaskólski, Delekta.
LIDER: Szymański - Łojewski, Wiliński, Figura, Frąckowiak, Szablewski, Świątkowski, Majewski, Mikołajczak, Spychalski, Bazela.
(15:00) - Łukasz Boiński

Sobota 4 września
Chemik Moderator Bydgoszcz - Sportis Łochowo 2:3 (1:1)
Informuje Jakub Stykowski
90+4 - koniec, pierwsza porażka Chemika w sezonie
⚽️ GOOOL 90+2 - Mateusz Zbiranek głową 2:3.
89 - być może piłka meczowa dla Chemika, ale świetna parada bramkarza Sportisu. I tylko rzut rożny
83 - ładny techniczny strzał Krzywickiego, ale broni Oskar Klon bramkarz Chemika
81 - na boisku pojawia Marcin Krzywicki
80 - Po zdobyciu drugiej bramki piłkarze Chemika odżyli, grają znacznie szybciej i stwarzają zagrożenie pod bramką Sportisu.
⚽️ GOOOL 70 - Adam Kacprzak 2:2. Strzał z linii pola karnego
⚽️ GOOOL 61 - Marcin Droż 1:2. Po dośrodkowaniu z narożnika boiska Andersena
56 - efektowne zagranie wzdłuż bramki Andersena, ale dwóch jego kolegów minęło się z piłką. Słychać było jęk zawodu na trybunach, gdyż na stadionie przy ulicy Glinki jest też wielu kibiców Sportisu.
51 - bramka w siatce i słupek Sportisu, ale dwa spalone, goście aktywni od początku drugiej połowy
45 - przerwa, 1:1
⚽️ GOOOL 40 - Aleksandr Shpilevskii 1:1. Po rzucie rożnym strzał z dystansu
39 - Zbiranek w pole karne do Kalitty, ten strzela z piątego metra, ale broni bramkarz
30 - 1:0
15 - 1:0
8 - Serafin z dystansu, ale nad poprzeczką Sportisu
⚽️ GOOOL 3 - Damian Rysiewski z rzutu karnego 1:0

CHEMIK: Klon - Kochmański, Kacprzak, Adamenko, Sobczyk, Rysiewski, Perliński, Maziarz, Serafin, Kot, Włosiński.
SPORTIS: Pawelski - Shpilevskii, Andersen, Kalitta, Góra, Zbiranek, Słupecki, Wróblewski, Wiśniewski, Droż, Wojciechowski
(18:00) - Piotr Kośmider

Włocłavia Włocławek - Cuiavia Inowrocław 4:0 (1:0)
Informuje Andrzej Kijek

4. liga kujawsko-pomorska - 5. kolejka. Mecz Włocłavia Włocławek - Cuiavia Inowrocław, 5 września 2021 roku.

Włocłavia Włocławek - Cuiavia Inowrocław 4:0 w 5. kolejce 4....

90 - 4:0. Koniec
85 - 4:0
75 - 4:0
⚽️ GOOOL 62 - Kamil Kuropatwiński 4:0. Podawał Patryk Wojtylak
⚽️ GOOOL 52 - Damian Kacperski 3:0. Asysta Paweł Behlke
⚽️ GOOOL 48 - Łukasz Galanciak 2:0. Podawał Kamil Kuroptawiński
⚽️ GOOOL 45 - Oleg Tabaka 1:0 i sędzia zakończył pierwszą połowę
40 - 0:0
30 - 0:0
20 - 0:0
10 - 0:0
Składy
Włocłavia: Zapała - Wypij, Czyżewski, Bykowski, Feter, Behlke, Miłek, Tabaka, Kacperski, Kuropatwiński, Galanciak.
CUIAVIA: Wachowiak - Kordyla, Majchrzak, Maciejewski, Pieszak, Deresiewicz, Kozłowski, Nowakowski, Adamski, Łubkowski, Wyrkowski
(17:00) - Mateusz Wróblewski

Chełminianka Chełmno - Start Pruszcz 0:3 (0:0)
Informuje Rafał Dobrowolski
90+4 - koniec
⚽️ GOOOL 90 - Jakub Krukowski 0:3. Po zagraniu Dominika Zielińskiego
⚽️ GOOOL 75 - Marcin Wanat z karnego 0:2. Faulowany był Tymoteusz Majka
⚽️ GOOOL 73 - Maciej Górzyński 0:1. Po podaniu Marcina Wanata
65 - 0:0
45 - 0:0, przerwa
35 - 0:0
20 - 0:0
5 - 0:0
1 - od środka goście
(16:00) - Szymon Rutkowski

Unia Gniewkowo - BKS Bydgoszcz 3:2 (1:1)
⚽️ GOOOL 90+4 - Oskar Kryszak z karnego 3:2. Zagranie ręką
⚽️ GOOOL 90+2 - Łukasz Chruścicki z rzutu karnego 2:2. Faulowany Łukasz Chruścicki
⚽️ GOOOL 75 - Kamil Fajkowski głową 2:1. Podawał Radosław Kłosowski
60 - 1:1
45 - 1:1
⚽️ GOOOL 32 - Łukasz Chruścicki 1:1. Podawał Łukasz Burkiewicz
⚽️ GOOOL 18 - Kamil Fajkowski po podaniu Piotra Kaźmierskiego 1:0
(16:00) - Andrzej Sobieszczyk

Wda Świecie - Notecianka Pakość 8:0 (4:0)
Informuje Marcin Kulewski
90 - koniec
⚽️ GOOOL 90 - Kamil Linkowski 8:0. Asysta Mikołaj Topór
⚽️ GOOOL 86 - Tomasz Adamczyk 7:0. Podawał Oskar Graczyk
⚽️ GOOOL 84 - Paweł Słaby głową 6:0. Po zagraniu z rzutu rożnego Kamila Linkowskiego
77 - podwójna kolejna zmiana we Wdzie schodzą Maliszewski i Rybacki a wchodzą Topór i debiutujący Oskar Graczyk (16 latek)
70 - Maliszewski bezpośrednio z rogu w słupek
68 - zmiana w Noteciance schodzi Wróblewicz 68 i wchodzi Wójcik
66 - podwójna zmiana w drużynie gospodarzy opuszcza Ratkowski i Lewandowski a wchodzą Linkowski i Safian
⚽️ GOOOL 55 - strzał z narożnika rogu (zerowy kąt) Wojciech Lewandowski 5:0. Goście zdziwieni, że piłka wpadła do siatki
45+1 - przerwa, 4:0
45 - Ratkowski upomniany żółtą kartką. Minuta doliczona
⚽️ GOOOL 37 - Gabriel 4:0. Podawał Jakub Ratkowski
⚽️ GOOOL 36 - Jakub Ratkowski 3:0, asysta Damian Rybacki
30 - 2:0
⚽️ GOOOL 16 - Wojciech Lewandowski 2:0. Podawał Jakub Ratkowski
15 - Maliszewski tuż obok słupka
⚽️ GOOOL 13 - Karol Maliszewski z rzutu karnego 1:0. Faulowany był Jakub Ratkowski

9 - Szabłowski bramkarz Wdy upomniany żółtą kartką za faul przed polem karnym (podciął napastnika gości)
5 - 0:0
(16:00) - Piotr Wiśniewski

Lech Rypin - Unia Solec Kujawski 2:4 (1:1)
Informuje Krzysztof Bartnicki
90 - koniec, szlagier kolejki dla Unii. 5 wygrana z rzędu
88 - Radosław Lewandowski w boczną siatkę
85 - znów Rybka, głową
84 - z wolnego Rybka, ładnie borni bramkarz Unii
⚽️ GOOOL 77 - Krzysztof Szal 2:4
⚽️ GOOOL 75 - Radosław Lewandowski 2:3. Błąd bramkarza Unii, który minął się z piłką
68 - zmiany w Lechu, Moszczyński za P. Lewandowskiego, Baranowski za Sternickiego
⚽️ GOOOL 65 - Hubert Chołuj 1:3. Podawał Patryk Ciężkowski
⚽️ GOOOL 62 - Hubert Chołuj 1:2
60 - niecelny strzał Macieja Jankowskiego
57 - goście obok bramki
55 - Jakub Trędewicz nad bramką Unii
46 - strzał gości, broni Beśka
45 - przerwa, 1:1
⚽️ GOOOL 36 - Masato Hayashi 1:1. Po rzucie rożnym wykonywanym przez Krzysztofa Szala
35 - strzał z wolnego Magierowskiego, pięknie broni Beśka
31 - pierwszy niecelny strzał gości
⚽️ GOOOL 26 - Radosław Rybka z rzutu wolnego 1:0
20 - 0:0
15 - 0:0
10 - 0:0
7 - Gołata nad bramką Unii
1 - Sternicki nad bramką Unii
1 - od środka Lech
LECH: Beśka - Krajewski, Banasiak, Rybka, R. Lewandowski, Sternicki, Gołata, J. Trędewicz, Jankowski, P. Lewandowski, Rożnowski.
Dziś na ławce Lecha debiutuje nowy kierownik drużyny Lecha Rypin Radek Bieżuński.
(16:00) - Adrian Sławkowski

Trwa głosowanie...

Jakim wynikiem zakończy się mecz Lech Rypin - Unia Solec Kujawski?

Kujawianka Izbica Kujawska - Orlęta Aleksandrów Kujawski 0:2 (0:2)
Informuje Włodzimierz Walczak
90 - koniec. Niepokonana Kujawianka ostatnio zatrzymała Sportis, który wygrał aż 6:0 z Orlętami. Wynik meczu w Izbicy był więc bardzo łatwy do przewidzenia... I znów piłka okazała się nieprzewidywalna. To pierwsza w tym sezonie wygrana aleksandrowian. Trener Wiesław Borończyk triumfuje nad zespołem, który prowadził Kujawiankę jeszcze w sezonie 2019/20. WIĘCEJ TUTAJ
75 - 0:2
70 - 0:2
60 - 0:2
50 - 0:2
45 - 0:2
⚽️ GOOOL 41 - Hubert Maciąg 0:2. Znów podawał Angelo Amorim Medina
30 - 0:1
⚽️ GOOOL 15 - Hubert Maciąg 0:1. Podawał Angelo Amorim Medina
1 - od środka gospodarze
(14:00) - Bartłomiej Wiśniewski

Sparta Brodnica - Pomorzanin Toruń 2:0 (1:0)
Informuje Ryszard Kobak

Sparta wygrała z Pomorzaninem Toruń, mecz rozegrano w Brodnicy 4 września

Mecz 5. kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej BKS Sparta Brodn...

90 - koniec, trzecia wygrana z rzędu bez straty gola Sparty. Piąta porażka Pomorzanina
88 - 2:0
86 - czerwona kartka (druga żółta) - Marek Piątkowski, goście w osłabieniu
80 - 2:0
⚽️ GOOOL 58 - Arkadiusz Kozłowski 2:0. Podawał Dmytro Martyniuk
45 - 1:0, przerwa
⚽️ GOOOL 35 - Kamil Czyżniewski głową 1:0. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Grzegorza Dożmalskiego
25 - 0:0
11 - strzał z rzutu karnego Grzegorza Domżalskiego broni bramkarz Pomorzanina Maksym Tymchenko, ręką według sędziego, zagrał Wiktor Babiński
1 - od środka Sparta
(15:00) - Maciej Górczyński, Mecz bez udziału publiczności.

Tabela po 5. kolejce 4. ligi kujawsko-pomorskiej

  1. Unia Solec Kujawski 5 15 14-5
  2. Wda Świecie 5 12 18-4
  3. Sportis Łochowo 5 10 12-4
  4. Pogoń Mogilno 5 10 14-6
  5. Włocłavia Włocławek 5 10 8-1
  6. Chemik Bydgoszcz 5 10 12-6
  7. Lech Rypin 5 9 12-7
  8. Unia Gniewkowo 5 9 10-10
  9. Sparta Brodnica 5 9 6-7
  10. Kujawianka Izbica Kujawska 5 8 8-5
  11. Lider Włocławek 5 6 4-7
  12. Start Pruszcz 5 4 8-13
  13. Orlęta Aleksandrów Kujawski 5 4 3-10
  14. Notecianka Pakość 5 4 4-13
  15. Cuiavia Inowrocław 4 3 3-8
  16. Chełminianka Chełmno 4 1 2-9
  17. BKS Bydgoszcz 5 1 6-15
  18. Pomorzanin Toruń 5 0 2-16

Spadki. W tym sezonie nie ma barażów. Spadają więc trzy ostatnie ekipy, plus tyle ile zostanie zdegradowanych "naszych" ekip z trzeciej ligi

Liczby 5. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej

  • liczba goli - 40 (rekord)
  • liczba nowych strzelców - 18
  • dublety - 5
  • hat-tricki - 0
  • karne - 6 (1 niewykorzystany)
  • suma goli w meczu (najwięcej) - 8
  • liczba remisów (bezbramkowych - 0 (0)
  • liczba bramek do przerwy - 16
  • liczba bramek po przerwie - 24
  • wygrane gospodarzy - 5
  • wygrane gości - 4
  • czas najszybszej bramki - 3 minuta

Klasyfikacja strzelców po 5. kolejce 4. ligi kujawsko-pomorskiej

  • Gabriel Santos Falciano (Wda Świecie) - 5
  • Kamil Fajkowski (Unia Gniewkowo) - 5
  • Sebastian Antas (Kujawianka Izbica Kujawska) - 5
  • Marcin Wanat (Start Pruszcz) - 4
  • Patryk Perliński (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 4
  • Jakub Ratkowski (Wda Świecie) - 3
  • Karol Maliszewski (Wda Świecie) - 3
  • Hubert Chołuj (Unia Solec Kujawski) - 3
  • Michał Kalitta (Sportis Łochowo) - 3
  • Jay Jaskólski (Pogoń Mogilno) - 3
  • Maciej Rożnowski (Lech Rypin) - 3
  • Radosław Lewandowski (Lech Rypin) - 3
  • Mariusz Cichowlas (Włocłavia Włocławek) - 2
  • Damian Kacperski (Włocłavia Włocławek) - 2
  • Paweł Słaby (Wda Świecie) - 2
  • Patryk Ciężkowski (Unia Solec Kujawski) - 2
  • Łukasz Nowak (Unia Solec Kujawski) - 2
  • Krzysztof Szal (Unia Solec Kujawski) - 2
  • Masato Hayashi (Unia Solec Kujawski) - 2
  • Radosław Kłosowski (Unia Gniewkowo) - 2
  • Jakub Krukowski (Start Pruszcz) - 2
  • Mateusz Góra (Sportis Łochowo) - 2
  • Aleksandr Sphilevskii (Sportis Łochowo) - 2
  • Jacek Wojciechowski (Pogoń Mogilno) - 2
  • Maciej Sieradzki (Pogoń Mogilno) - 2
  • Michał Świątkowski (Lider Włocławek) - 2
  • Paweł Lewandowski (Lech Rypin) - 2
  • Kamil Sternicki (Lech Rypin) - 2
  • Błażej Wyrkowski (Cuiavia Inowrocław) - 2
  • Damian Rysiewski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
  • Rafał Kostkowski (BKS Bydgoszcz) - 2
  • Oskar Januszewski (BKS Bydgoszcz) - 2
  • Wojciech Lewandowski (Wda Świecie) - 2
  • Łukasz Chruścicki (BKS Bydgoszcz) - 2
  • Hubert Maciąg (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 2
  • Paweł Behlke (Włocłavia Włocławek) - 1
  • Daniel Widz (Wda Świecie) - 1
  • Filip Maison (Unia Solec Kujawski) - 1
  • Szymon Babiarz (Unia Solec Kujawski) - 1
  • Sebastian Pacek (Unia Solec Kujawski) - 1
  • Mateusz Balik(Unia Gniewkowo) - dla Notecianki1
  • Piotr Kaźmierski (Unia Gniewkowo) - 1
  • Mateusz Nowacki (Unia Gniewkowo) - 1
  • Piotr Wójcik (Start Pruszcz) - 1
  • Maciej Słupecki (Sportis Łochowo) - 1
  • Steffen Andersen (Sportis Łochowo) - 1
  • Marcin Krzywicki (Sportis Łochowo) - 1
  • Bartosz Kaczyński (Sparta Brodnica) - 1
  • Grzegorz Domżalski (Sparta Brodnica) - 1
  • Dmytro Martyniuk (Sparta Brodnica) - 1
  • Maciej Tuptyński (Sparta Brodnica) - 1
  • Marcel Niedbała (Pomorzanin Toruń) - 1
  • Filip Mierzejewski (Pomorzanin Toruń) - 1
  • Bartłomiej Delekta (Pogoń Mogilno) - 1
  • Piotr Mroziński (Pogoń Mogilno) - 1
  • Antoni Krajnyk (Pogoń Mogilno) - 1
  • Błażej Duszyński (Pogoń Mogilno) - 1
  • Filip Jagielski (Pogoń Mogilno) - 1
  • Łukasz Rutecki (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
  • Przemysław Strzesak (Notecianka Pakość) - 1
  • Radosław Wójcik (Notecianka Pakość) - 1
  • Norbert Rościszewski (Notecianka Pakość) - 1
  • Alan Bazela (Lider Włocławek) - 1
  • Stanisław Łojewski (Lider Włocławek) - 1
  • Maciej Jankowski (Lech Rypin) - 1
  • Maciej Rojewski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
  • Mateusz Majewski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
  • Jakub Makselan (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
  • Kacper Maciejewski (Cuiavia Inowrocław) - 1
  • Maksym Adamenko (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Damian Kochmański (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Kamil Goździkowski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Grzegorz Adamski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Szymon Maziarz (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Piotr Gross (Chełminianka Chełmno} - 1
  • Michał Igliński (Chełminianka Chełmno} - 1
  • Filip Śliwiński (Pogoń Mogilno) - 1
  • Krzysztof Chojnacki (Pogoń Mogilno) - 1
  • Marcin Droż (Sportis Łochowo) - 1
  • Mateusz Zbiranek (Sportis Łochowo) - 1
  • Adam Kacprzak (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Kamil Kuropatwiński (Włocłavia Włocławek) - 1
  • Łukasz Galanciak (Włocłavia Włocławek) - 1
  • Oleg Tabaka (Włocłavia Włocławek) - 1
  • Radosław Rybka (Lech Rypin) - 1
  • Kamil Linkowski (Wda Świecie) - 1
  • Tomasz Adamczyk (Wda Świecie) - 1
  • Oskar Kryszak (Unia Gniewkowo) - 1
  • Maciej Górzyński (Start Pruszcz) - 1
  • Arkadiusz Kozłowski (Sparta Brodnica) - 1
  • Kamil Czyżniewski (Sparta Brodnica) - 1

Klasyfikacja asystentów po 5. kolejce 4. ligi kujawsko-pomorskiej

  • Karol Maliszewski (Wda Świecie) - 4
  • Jakub Ratkowski (Wda Świecie) - 4
  • Sebastian Pacek (Unia Solec Kujawski) - 3
  • Krzysztof Szal (Unia Solec Kujawski) - 3
  • Olaf Wójtowicz (Start Pruszcz) - 3
  • Grzegorz Domżalski (Sparta Brodnica) - 3
  • Hubert Szymczak (Kujawianka Izbica Kujawska) - 3
  • Patryk Wojtylak (Włocłavia Włocławek) -2
  • Kamil Kuropatwiński (Włocłavia Włocławek) -2
  • Piotr Kaźmierski (Unia Gniewkowo) - 2
  • Tomasz Niemyt (Sportis Łochowo) - 2
  • Dmytro Martyniuk (Sparta Brodnica) - 2
  • Filip Jagielski (Pogoń Mogilno) - 2
  • Piotr Mroziński (Pogoń Mogilno) - 2
  • Bartłomiej Delekta (Pogoń Mogilno) - 2
  • Dawid Mikołajczak (Lider Włocławek) - 2
  • Maciej Jankowski (Lech Rypin) - 2
  • Piotr Szablewski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 2
  • Grzegorz Adamski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
  • Damian Rysiewski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
  • Łukasz Burkiewicz (BKS Bydgoszcz) - 2
  • Angelo Amorim Medina (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 2
  • Bartosz Czyżewski (Włocłavia Włocławek) -1
  • Oleg Tabaka (Włocłavia Włocławek) -1
  • Szymon Babiarz (Unia Solec Kujawski) - 1
  • Hubert Chołuj (Unia Solec Kujawski) - 1
  • Oliwer Moranowski (Unia Solec Kujawski) - 1
  • Łukasz Nowak(Unia Solec Kujawski) - 1
  • Bartosz Pędowski (Unia Gniewkowo) - 1
  • Michał Hałas (Unia Gniewkowo) - 1
  • Janusz Olach (Unia Gniewkowo) - 1
  • Kamil Fajkowski (Unia Gniewkowo) - 1
  • Filip Sąsała (Unia Gniewkowo) - 1
  • Maciej Górzyński (Start Pruszcz) - 1
  • Mateusz Wiśniewski (Sportis Łochowo) - 1
  • Michał Kalitta (Sportis Łochowo) - 1
  • Steffen Andersen (Sportis Łochowo) - 1
  • Kajetan Wojciechowski (Sportis Łochowo) - 1
  • Adam Cieślewicz (Pogoń Mogilno) - 1
  • Jay Jaskólski (Pogoń Mogilno) - 1
  • Bartłomiej Karpiński (Pogoń Mogilno) - 1
  • Krzysztof Chojnacki (Pogoń Mogilno) - 1
  • Adam Młodzieniak (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
  • Kacper Mozgawa (Notecianka Pakość) - 1
  • Daniel Wiliński (Lider Włocławek) - 1
  • Damian Figura (Lider Włocławek) - 1
  • Jakub Trędewicz (Lech Rypin) - 1
  • Kamil Sternicki (Lech Rypin) - 1
  • Bartłomiej Śmigrodzki (Lech Rypin) - 1
  • Paweł Lewandowski (Lech Rypin) - 1
  • Szymon Moszczyński (Lech Rypin) - 1
  • Paweł Lewandowski (Lech Rypin) - 1
  • Aleksander Mrozik (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
  • Arkadiusz Widelski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
  • Maciej Rojewski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
  • Jakub Nowakowski (Cuiavia Inowrocław) - 1
  • Dawid Deresiewicz (Cuiavia Inowrocław) - 1
  • Patryk Kozłowski (Cuiavia Inowrocław) - 1
  • Kamil Serafin (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Daniel Włosiński (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Szymon Maziarz (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Patryk Perliński (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Oskar Lipkowski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Piotr Murawski (Chełminianka Chełmno) - 1
  • Paweł Zieliński (Chełminianka Chełmno) - 1
  • Oskar Januszewski (BKS Bydgoszcz) - 1
  • Jakub Nowak (BKS Bydgoszcz) - 1
  • Wojciech Lewandowski (Wda Świecie) - 1
  • Daniel Widz (Wda Świecie) - 1
  • Bartłomiej Kruszewski (Pogoń Mogilno) - 1
  • Jacek Wojciechowski (Pogoń Mogilno) - 1
  • Adam Kozłowski(Pogoń Mogilno) - 1
  • Paweł Behlke (Włocłavia Włocławek) -1
  • Łukasz Chruścicki (BKS Bydgoszcz) - 1
  • Radosław Kłosowski (Unia Gniewkowo) - 1
  • Damian Rybacki (Wda Świecie) - 1
  • Kamil Linkowski (Wda Świecie) - 1
  • Oskar Graczyk (Wda Świecie) - 1
  • Mikołaj Topór (Wda Świecie) - 1
  • Patryk Ciężkowski (Unia Solec Kujawski) - 1
  • Marcin Wanat (Start Pruszcz) - 1
  • Dominik Zieliński (Start Pruszcz) - 1
  • Tymoteusz Majka (Start Pruszcz) - 1
  • Bez asysty29 oraz 3 (dla Sportisu) jeszcze nie zostały ustalone

4. liga kujawsko-pomorska - 6. kolejka

Piątek 10 września
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Pomorzanin Toruń (17:30)
Lider Włocławek - Chełminianka Chełmno (18:00)

Sobota 11 września
Start Pruszcz - Unia Gniewkowo (11:00)
Unia Solec Kujawski - Włocłavia Włocławek (11:30)
Sportis Łochowo - Pogoń Mogilno (12:00)
BKS Bydgoszcz - Wda Świecie (14:00)
Kujawianka Izbica Kujawska - Chemik Bydgoszcz (14:00)
Notecianka Pakość - Lech Rypin (16:00)
Cuiavia Inowrocław - Sparta Brodnica (16:30)

Wideo

Materiał oryginalny: Wyniki 5. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej, sezon 2021/22 [4-5 września] - Gazeta Pomorska

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie