Wyniki i strzelcy 25. kolejki 3. ligi grupa 2 [23 kwietnia 2022]

OPRAC.:
Marcin Gołembiewski
Olimpia Grudziądz - GKS Przodkowo
Olimpia Grudziądz - GKS Przodkowo Łukasz Szalkowski
Przed nami 25. kolejka spotkań w 3. lidze, grupa 2. Przedstawiamy obsadę sędziowską i wyniki meczów, które odbędą w sobotę 23 kwietnia 2022.

Sobota 23 kwietnia 2022
Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin 2:3 (2:1)
Bramki: (8), (11) - Dawid Kort (1), Wawrzynowicz (88), Wojciech Lisowski (90+3)
16:00 - Kamil Rybiński (Gdańsk)

Świt Szczecin - Polonia Środa Wlkp. 2:0 (1:0)
Bramka: Adam Nagórski (29, karny), Szymon Kapelusz (72)
16:00 - Piotr Wiśniewski (Bydgoszcz)
Transmisja

Stolem Gniewino - KP Starogard Gdański 1:0 (0:0)
Bramka: Michał Wiśniewski (89)
16:00 - Marek Marcinkowski (Malbork)

Jarota Jarocin - Błękitni Stargard 2:0 (0:0)
Bramki: Kaito Imai (48), Antoni Prałat (57)
17:00 - Przemysław Mielczarek (Gotartów)

Bałtyk Gdynia - Pogoń Nowe Skalmierzyce 3:1 (2:0)
Bramki: Mateusz Gułajski 2 (6, 35), Michał Marczak (60) - Damian Garbacik (87, samobójcza)
12:00 - Maciej Lanckowski (Toruń)

Polski Cukier Kluczevia Stargard - Bałtyk Koszalin 0:2 (0:1)
Bramki: Jakub Forczmański (40, karny), Dawid Gruchała-Węsierski (90)
13:00 - Łukasz Buda (Gdańsk)
Transmisja

Kotwica Kołobrzeg - Unia Janikowo 1:3 (0:0)
Bramki: Paweł Łysiak (68) - Aleksander Kowalski (76), Gracjan Goździk 2 (85, 90)
W 53 min. Grzegorz Goncerz z rzutu karnego w poprzeczkę Unii
14:00 - Kamil Żmijewski (Elbląg)

Olimpia Grudziądz - GKS Przodkowo 3:2 (0:2)

Zapis relacji na żywo z meczu 25. kolejki 2 grupy III ligi
18:51

90+4. minuty

koniec, Olimpia zdobywa trzy punkty mimo, iż przegrywała do przerwy 0.2. Zespół z Grudziądza ma już 3 punkty przewagi nad Kotwicą, która żeby być pierwsza musi odrobić cztery oczka!

18:50

90+3. minuta

Hirsz upomniany żółtą kartką

18:49

90. minuta

sędzia doliczył minimum 4 minuty

18:46

89. minuta

Olszewski broni strzał jednego z piłkarzy GKS

18:45

88. minuta

Nawrocki ukarany żółtym kartonikiem

18:44

87. minuta

Żółta kartka dla Antkowiaka z Olimpii

18:43

86. minuta

Karmański za Bojasa, zmiana w Olimpii

18:41

GOOOL 85. minuta

Jakub Bojas ponownie pokonuje bramkarza i daje Olimpii prowadzenie

18:40

84. minuta

18:20

64. minuta

Długa piłka do Antkowiaka, ale w tempo z bramki wybiegł Kamala i przejął podanie

18:14

59. minuta

Świetny strzał Warcholaka sprzed pola karnego. Z trudem obronił Kamola

18:13

57. minuta

świetna okazja Antkowiaka, ale bronią goście. Grudziądzanie domagali się rzutu karnego za zagranie piłki ręką przez jednego z graczy GKS. Sędzia sytuację ocenił jednak inaczej i podyktował tylko rzut rożny

18:10

55. minuta

Cywiński sprzed pola karnego minimalnie obok bramki

18:09

52. minuta

Dwa razy zakotłowało się pod bramką gości, ale udało im się wybić piłkę

18:06

49. minuta

Dobek strzelał z dystansu, ale bardzo niecelnie

18:03

49. minuta

żółta kartka dla Bojasa

18:00

46. minuta

Rozpoczęła się druga połowa, Leszczyński, Zawada i Klimek - Mich, Rzepka, Antkowiak. Zmiany w Olimpii

17:46

45. minuta

przerwa 0:0

17:37

37. minuta

Żółta kartka dla Waszczuka za brutalny faul na Warcholaku

17:35

GOOOL 36. minuta

Volodymyr Kucher 0:2

17:32

33. minuta

Pierwsza naprawdę dobra akcja Olimpii. Grudziądzanie wymienili kilka szybkich podań i na czystą pozycję wyszedł Kaczmarek. Jego strzał z trudem obronił bramkarz gości

17:28

27. minuta

Piłkarze Olimpii przez kilka minut nie schodzili z połowy gości, jednak niewiele z tego wynikało. Po kontrze strzał z dystansu oddał Stasiak, ale piłka odbiła się od jednego z piłkarzy Olimpii i opuściła boisko. Po rzucie rożnym GKS nie stworzył zagrożenia

17:21

21. minuta

Strata gości w środku pola, długa piłka do wybiegającego Bojasa, ale szybszy był bramkarz GKS

17:19

19. minuta

Grudziądzanie chcieli szybko odpowiedzieć na straconego gola, przeprowadzili dobrą akcję prawą stroną boiska, ale piłkę dogrywaną w pole karne w ostatniej chwili wybił Iwanowski

17:18

GOOOL 17. minuta

Niespodzianka w Grudziądzu. Po indywidualnym błędzie goście przechwycili piłkę, ta trafiła do Kacpra Tomczaka, który znalazł się sam na sam z Olszewskim. Bramkarz Olimpii próbował ratować sytuację i wyszedł z bramki, ale gracz GKS zdołał pierwszy dobiec do piłki i trafił do siatki

17:15

15. minuta

Olimpia ma optyczną przewagę, częściej jest przy piłce, ale nie stwarza sobie okazji do zdobycia bramki.

17:14

10. minuta

0:0

17:08

7. minuta

Gra na razie toczy się głównie w środku pola. Olimpia miała rzut rożny, który rozegrała krótko i szybko straciła piłkę

17:00 - Paweł Wrzeszczyński (Kalisz)