Wyniki i strzelcy 27. kolejki 3. ligi grupa 2 [30 kwietnia - 1 maja 2022]

OPRAC.:
Marcin Gołembiewski
Olimpia Grudziądz - Błękitni Stargard
Olimpia Grudziądz - Błękitni Stargard Fot. Łukasz Szalkowski
W weekend rozgrywane były mecze 27. kolejki w 3. lidze, grupa 2. Przedstawiamy obsadę sędziowską i wyniki meczów.

3. liga, grupa 2 - 27. kolejka

Niedziela 1 maja 2022

Olimpia Grudziądz - Błękitni Stargard 3:1 (1:0)
40 - 1:0
GOOOL 34 - Hubert Antkowiak 1:0 i Olimpia wraca na pierwsze miejsce w tabeli...
30 - 0:0
15 - 0:0
10 - 0:0
OLIMPIA: Olszewski - Mich, Cywiński (90, Doba), Kaczmarek, Leszczyński (67, Rzepka), Zawada (73, Jarzec), Karmański, Warcholak, Antkowiak (90, Zachaczewski), Nawrocki (90, Prykaszczyk), Witasik.
BŁĘKITNI: Sasiak - Sawczak, Kujawa, Tarasewicz, Koczorowski, Prawucki, Friska, Niedojad, Rajch, Frankowski, Stawski.
17:00 - Wojciech Płókarz (Gdańsk)

Kotwica Kołobrzeg - Pogoń II Szczecin 1:0 (0:0)
90+3 - koniec. Przerwana seria 12. ligowych meczów z rzędu bez porażki rezerw Pogoni, które ostatni raz przegrały 23 października 2021 roku w Toruniu z Elaną (0:5). Kotwica awansowała na pierwsze miejsce. Jak odpowie Olimpia?

GKS Przodkowo - Unia Janikowo 2:1 (1:1)
Bramki: Kacper Tomczak (26), Przemysław Żukowski (81) - Gracjan Goździk (25)
16:00 - Dawid Wiśniewski

Jarota Jarocin - Pogoń Nowe Skalmierzyce 0:3 (0:1)
Bramki: Daniel Kaczmarek (18), Adam Majewski (58), Dawid Przybyszewski (69)
17:00 - Kamil Zator (Wąsice)

Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wlkp. 4:0 (0:0)
Bramki: Damian Garbacik (48), Igor Jankowski 2 (56, 78), Oktawian Skrzecz (58)
17:00 - Piotr Pazdecki (Koszalin)
Transmisja

Świt Szczecin - Stolem Gniewino 2:0 (0:0)
Bramki: Oleh Synytsia (46), Adam Ładziak (73)

Koniec meczu

Zawiszanie po ciężkim boju pokonują Bałtyk i notują trzecie zwycięstwo z rzędu. Tym samym powtarzają osiągnięcie z jesieni, kiedy także wygrali trzy kolejne mecze.

18:5430.04.2022

90'+5'

Kolejny róg dla Bałtyku

90'+5'

Wolny dla Bałtyku.

18:5230.04.2022

90'+3'

Kolejne dwa rogi dla Bałtyku.

18:5130.04.2022

90'+2'

Zmiana w Zawiszy. Mielcarka zastępuje Weremko

18:4930.04.2022

90'

Sędzia dolicza 5 minut

18:4830.04.2022

90'

Żółta kartka dla Koziary za faul

18:4430.04.2022

86'

Kolejny róg dla Bałtyku. Po dośrodkowaniu zawiszanie wybijają piłkę

18:4230.04.2022

84'

Ostatnia zmiana w Bałtyku. Kąkola zastąpił Król

18:4130.04.2022

82'

Różny dla Bałtyku. Zakotłowało się pod bramką Zawiszy, ale w ostateczności złapał ją Dumieński

18:3930.04.2022

80'

Żółta kartka dla Sobstyla za faul na Wędzelewskim

18:3630.04.2022

77'

Żółta karta dla Czenko za faul na Dumieńskim

18:3330.04.2022

74'

Druga żółta kartka dla Oczkowskiego. W efekcie wahadłowy Zawiszy musi opuścić boisko i Zawisza gra w osłabieniu

18:3130.04.2022

73'

Zmiana w Bałtyku. Bedlińskiego zmienia Szaflarski. W Zawiszy Furst zmienił Okuniewicza

18:2930.04.2022

70'

Dobra akcja Zawiszy. Jednak w jej finale Mielcarek uderzył fatalnie

18:2630.04.2022

67'

Gruchała-Węsierski strzałem z dystansu próbował zaskoczyć Dumieńskiego. Piłka po jego strzale minimalnie minęła bramkę

18:2330.04.2022

64'

Trzy zmiany w Bałtyku. Na boisko weszli Waleński, Sobstyl i Gruchała-Węsierski, którzy zastąpili Forczmańskiego, Pawłowskiego i Kruczkowskiego.

18:1930.04.2022

62

Mocny strzał Kąkola - Dumieński na róg. Po chwili Kąkol trafia piłką w słupek. Ależ szczęście Zawiszy!

18:1830.04.2022

60'

Żółta kartka dla Oczkowskiego za faul

18:1230.04.2022

54'

Sochań stracił piłkę w środku pola i rywale od razu skontrowali. Z kąta uderzył Pawłowski, ale udaną interwencją popisał się Dumieński

18:0930.04.2022

50'

To mógł być trzeci gol dla Zawiszy. Z rogu dośrodkował Koziara, dobrze główkował Maciejewski, ale jeszcze lepszą interwencją popisał się bramkarz Bałtyku

18:0730.04.2022

49'

Pierwszy róg dla Zawiszy po przerwie

18:0330.04.2022

46'

Drugą połowę rozpoczęli goście

17:4930.04.2022

Koniec pierwszej połowy

Zawiszanie popisali się świetną końcówką, w której Kamil Żylski zdobył dwie bramki. Wcześniej niebiesko-czarni grali słabo i zasłużenie przegrywali. Czekamy na drugą połowę. Z relacją wracamy za około kwadrans

17:4830.04.2022

45'

Sędzia dolicza dwie minuty

17:4530.04.2022

44'

Zawisza wychodzi na prowadzenie. Żylski wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Koziarze

17:4330.04.2022

41'

Żółta kartka dla Okuniewicza za faul

17:4130.04.2022

39'

Zawisza doprowadza do wyrównania. Mielcarek dograł do Żylskiego, który przelobował bramkarza

17:3430.04.2022

33'

Koziara po raz kolejny dobrze bił rzut rożny, posyłając piłkę w piątkę gości. Jednak obrońcom z Koszalina udało się wybić futbolówkę

Zawisza Bydgoszcz - Bałtyk Koszalin 2:1 (2:1)
Bramki: Kamil Żylski (39, 44, karny) - Paweł Rak (7)
17:00 - Sebastian Pakuszewski (Gdańsk)

Sokół Kleczew - Elana Toruń 3:0, walkower