Wyniki i strzelcy meczów 29. kolejki 3. ligi grupa 2 [13-14 maja 2022]

OPRAC.:
Marcin Gołembiewski
Olimpia Grudziądz i Zawisza Bydgoszcz w piątek zagrają przed własną publicznością ŁS
W piątek i sobotę rozegrane zostaną mecze 29. kolejki w 3. lidze, grupa 2. Przedstawiamy obsadę sędziowską i wyniki meczów.

3. liga, grupa II - 29. kolejka

Sobota 14 maja 2022
Bałtyk Gdynia - Stolem Gniewino 0:0
11:00 - Jakub Popławski (Rosnowo)

Polski Cukier Kluczevia Stargard - Świt Szczecin 1:5 (1:2)
Bramki: Maksymilian Sobolewski (16) - Adam Ładziak (7, karny), Oleh Synytsia (12, 54, 74), Szymon Kapelusz (67)
13:00 - Dawid Błażejczyk (Bydgoszcz)

Sokół Kleczew - Bałtyk Koszalin 1:0 (0:0)
Bramka: Omasombo Otoka (75)
17:00 - Radosław Kasprzyk (Mirków)

Jarota Jarocin - Polonia Środa Wlkp. 1:2 (1:0)
Bramki: Kaito Imai (16) - Krystian Pawlak (57), Piotr Skrobosiński (72)
17:00 - Karol Kobędza (Toruń)

Piątek 13 maja 2022
Pogoń II Szczecin - Unia Janikowo 1:1 (0:1)
18:00 - Wojciech Płókarz (Gdańsk)

GKS Przodkowo - Błękitni Stargard 4:1 (1:1)
18:00 - Marcin Szczerbowicz (Bartąg)

Olimpia Grudziądz - Pogoń Nowe Skalmierzyce 1:0 (1:0)
90+5 - koniec
80 - 1:0
66 - czerwona kartka (druga żółta) dla Filipa Karmańskiego. Gospodarze w osłabieniu
60 - 1:0
50 - 1:0
45 - przerwa, 1:0
40 - 1:0
30 - 1:0
GOOOL 17 - Michał Cywiński 1:0
OLIMPIA: Olszewski - Mich, Cabrera, Landowski, Cywiński, Kaczmarek, Rzepka, Karmański, Warcholak, Antkowiak, Witasik
POGOŃ: Dziuba - Józefiak, Lis, Dymarski, Pinkowski - Nogaj, Kaczmarek, Szczepaniak, Szewczyk, Rączka - Majewski
18:00 - Marek Marcinkowski (Malbork)

Zawisza Bydgoszcz - KP Starogard Gdański 1:3 (0:2)
Bramki: Kamil Żylski (75, karny) - Piotr Okuniewicz (21), Konrad Kleinschmidt (23), Serhij Napołow (88)
19:00 - Dawid Wiśniewski (Olsztyn)

Mecz Zawisza Bydgoszcz - KP Starogard Gdański

Zapis relacji na żywo z meczu trzeciej ligi piłkarskiej.
20:5513.05.2022

Koniec spotkania

Zawisza przegrywa z KP Starogard Gd. 1:3 po słabym meczu. Dziękujemy za uwagę. Niebawem galeria zdjęć kibiców oraz z meczu

20:5313.05.2022

90'+4'

Jeszcze jeden róg dla KP. Goście w narożniku rozgrywali akcję, którą przerwali zawiszanie

20:5113.05.2022

90'+3'

Zmiana w KP Banaczka zastąpił Jasiński

20:4913.05.2022

90'+1'

Ciekawa akcja Tunkiewicza zakończona minimalnie niecelnym strzałem

20:4713.05.2022

90'

Zmiana w KP Sławińskiego zastąpił Stosik

20:4513.05.2022

88'

Zawisza nadział się na kontrę. Napołow zwiódł obrońców i technicznym strzałem pokonał Dumieńskiego. Zawisza - KP 1:3

20:4413.05.2022

87'

Po strzale Fursta bydgoszczanie mieli róg. Najpierw strzelał Jastrzembski, a po chwili Okuniewicz. Niestety, bez efektu

20:4213.05.2022

85'

Kolejny korner dla KP. Z dystansu uderzał Banaczek. Pewnie interweniuje Dumieński

20:4013.05.2022

83'

Kolejna zmiana w Zawiszy. Boisko opuścił Koziara, którego zastąpił Furst.

20:3913.05.2022

82'

Dwie zmiany w Zawiszy. Boisko opuścili Oczkowski i Wędzelewski, których zastąpili Żyliński i Chachuła

20:3813.05.2022

81'

Ładna akcja Zawiszy zakończona strzałem z przewrotki Żylskiego. Minimalnie niecelnym

20:3713.05.2022

80'

Koziara wywalczył rzut rożny dla Zawiszy. Piłkę wrzucał Tunkiewicz, główkował Jastrzembski, ale słabo

20:3513.05.2022

78'

Indywidualna akcja Żylskiego. Uderzał z około 20 metrów, mocno, ale w środek bramki i bramkarz nie miał kłopotów ze złapaniem piłki

20:3213.05.2022

75'

Napołow wywalczył rzut rożny dla KP.  Znowu było groźnie pod bramką Zawiszy. Na szczęście dla niebiesko-czarnych dwaj piłkarze gości przeszkadzali sobie w oddaniu precyzyjnej główki

20:2613.05.2022

69'

Goście starają się wybijać Zawiszę z uderzenia.

20:1713.05.2022

60'

Bydgoszczanie chcą iść za ciosem i doprowadzić do remisu. Kolejne dwie dobre okazje miał Żylski. W pierwszym przypadku był na minimalnym spalonym, a w drugim po jego strzale piłkę złapał bramkarz.

20:1413.05.2022

57'

Kontaktowy gol dla Zawiszy. Bramkarz sfaulował Mielcarka, a jedenastkę pewnie wykorzystał Żylski.

20:1313.05.2022

55'

Kolejny korner dla KP. Tym razem duże szczęście zawiszan, bo Manuszewski główkował minimalnie obok słupka

20:0713.05.2022

53'

Kontra gości, którzy wywalczyli rzut rożny. Zawiszanie radzą sobie z dośrodkowaniem

20:0613.05.2022

49'

Rzut rożny dla Zawiszy, ale dośrodkowanie było złe i goście sobie radzą z wybiciem piłki

20:0413.05.2022

46'

Groźny strzał Wędzelewskiego z około 10 metrów, ale bramkarz KP spisuje się bez zarzutu.

20:0213.05.2022

46'

Drugą połowę zaczęli gospodarze. Dwie zmiany: w Zawiszy Tunkiewicz za Sochania, a w KP Wiśniewski za Wohlerta.

19:5013.05.2022

Koniec pierwszej połowy

Bydgoszczanie zaprezentowali się bardzo słabo. Nie potrafili narzucić swoich warunków gry i nie stworzyli sobie praktycznie żadnej dogodnej okazji do strzelenia gola. W obronie grali bardzo niepewnie. Efektem były stracone dwa gole. Na dodatek dopuścili jeszcze do kilku groźnych sytuacji. Niebiesko-czarni jeśli marzą o odwróceniu losów meczu muszą radyklanie poprawić grę. Z relacją wracamy za około kwadrans.

19:4913.05.2022

45'+2'

Kolejna groźna akcja gości. Tym razem strzelał Napołow, piłkę sprzed bramki wybił Paliwoda

19:4813.05.2022

45'+1'

Zza pola karnego uderzał Banaczek. Dumieński pewnie złapał piłkę

19:4713.05.2022

45'

Sędzia dolicza dwie minuty

19:4613.05.2022

45'

Żółta kartka dla Wohlerta za faul na Paliwodzie.

19:4413.05.2022

43'

Żółta kartka dla Jastrzembskiego za faul. Goście mają rzut wolny z około 30 metrów na wprost bramki. Strzelał Kowalczyk, ale wysoko nad poprzeczką

19:4213.05.2022

41'

Goście byli bliscy zdobycia trzeciego gola. Na szczęście dla Zawiszy nikt z zawodników KP nie dobiegł do piłki toczącej się wzdłuż linii bramkowej.

19:3713.05.2022