Zagłębie - Zawisza: 2.05.2014 WYNIK. Mamy Puchar Polski!

MM Bydgoszcz
Paweł Skraba
Finał Pucharu Polski pierwszy raz z udziałem Zawiszy Bydgoszcz zakończony sukcesem! Bydgoski klub po serii rzutów karnych (6:5) wygrywa w finalne.

Lewczuk przed finałem Pucharu Polski: Zawisza Bydgoszcz - Zagłębie Lubin [wideo]

Dogrywka również nie przynosi rozstrzygnięć. Przed klubami rzuty karne. Ostatecznie lepszy okazuje się Zawisza Bydgoszcz!

Pierwsza połowa meczu zakończyła się bezbramkowym remisem. Nic nie zmieniło się do końca podstawowego czasu gry. Trwa dogrywka w meczu Zagłębie - Zawisza.

Spotkanie z Zagłębiem Lubin na Stadionie Narodowym rozpoczyna się o godzinie 18:30.

Zawisza Bydgoszcz - Zagłębie Lubin: zapis relacji z meczu

Miasto zaproponowało wspólny wyjazd z Bydgoszczy na finał do Warszawy. Chętnych do kibicowania było tak wielu, że z 10 proponowanych początkowo autokarów zrobiły się 23. Do organizacji i sfinansowania wyjazdów przyłączyły się miejskie spółki. Jadą posiadacze Bydgoskiej Karty Rodzinnej i uczniowie ze sportowymi osiągnięciami.

Sędzią głównym podczas meczu finałowego jest Jarosław Przybył.