Legia Chełmża - Zawisza Bydgoszcz 1:1 w 14. kolejce 4. ligi kujawsko-pomorskiej [zdjęcia kibice + mecz]

DS

Na kolejnych stronach zdjęcia kibiców oraz ujęcia z meczu
W meczu 15. kolejki IV ligi Legia Chełmża zremisowała z Zawiszą Bydgoszcz 1:1. W pierwszej połowie gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Bartosz Pawkin w 30. minucie. Do remisu doprowadził w 66. minucie Bartosz Stoppel. Spotkanie obserwowało około 900 kibiców obu drużyn, którzy z pasję dopingowali swoich pupili. Na kolejnych stronach zdjęcia kibiców oraz ujęcia z meczu Jakub Stykowski
W meczu 15. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej Legia Chełmża zremisowała z Zawiszą Bydgoszcz 1:1. Blisko tysiąc kibiców oglądało spotkanie.

Legia Chełmża - Zawisza Bydgoszcz 1:1 (1:0)
Bramki: Bartosz Pawkin (30) - Bartosz Stoppel (66)

INNE WYNIKI. STRZELCY, TABELA - TUTAJ

Wideo. Skrót meczu 15. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej Włocłavia Włocławek - Piast Złotniki Kujawskie 4:0