MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
6 z 8
Przesuń zdjęcie palcem
Zakres obowiązków:...
fot. Archiwum

Praca w Inofamie Inowrocław. Najnowsze oferty. Sprawdź i aplikuj! [20.11.2022]

OPERATOR CNC

Zakres obowiązków:

Wykonywanie operacji gięcia detali na prasie krawędziowej sterowanej numerycznie zgodnie z dostarczoną dokumentacją konstrukcyjno-technologiczną
Zaprogramowanie maszyny w celu wykonania detalu
Kontrola jakości wykonanych elementów za pomocą narzędzi kontrolno- pomiarowych i ewentualne wprowadzanie korekt do programu

Oczekiwania:

Czytanie rysunku technicznego
Posługiwanie się przyrządami pomiarowymi
Dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia
Jesteś samodzielny, dokładny i zdyscyplinowany
Mile widziane doświadczenie w pracy na maszynach sterowanych numerycznie
Mile widziane uprawnienia na suwnice i wózki widłowe

Spółka oferuje:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, kartę MultiSport, świadczenia okolicznościowe w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych)
szerokie możliwości rozwoju zawodowego (finansowanie szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe, dofinansowanie do studiów).

Szczegóły tutaj