5 z 8
Przesuń zdjęcie palcem
Zakres obowiązków:...
fot. Archiwum

Praca w Inofamie Inowrocław. Najnowsze oferty. Sprawdź i aplikuj! [20.11.2022]

PRACOWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO

Zakres obowiązków:

analiza i sporządzanie przedmiarów robót w specjalności budowlanej,
wysyłanie zapytań ofertowych oraz negocjacje z potencjalnymi podwykonawcami,
nadzór nad stanem technicznym budynku i terenu zakładu pracy,
nadzorowanie firm zewnętrznych realizujących prace na terenie zakładu na zlecenie Działu Technicznego,
realizacja prac będących w zakresie funkcjonowania działu zgodnie z poleceniami Kierownika Działu,
czynny udział w procesach związanych z zapytaniami ofertowymi oraz postepowaniami przetargowymi w tym przygotowywanie niezbędnych dokumentów,
przygotowywanie wieloletnich i rocznych planów rzeczowo-finansowych w zakresie inwestycji i infrastruktury technicznej, ich analiza i opiniowanie,
przygotowanie, planowanie, nadzór, koordynacja, nadzorowanie i rozliczanie prowadzonych zadań inwestycyjnych i remontowych,
prowadzenie dokumentacji technicznej, ewidencji zleceń, dokumentacji związanej z inwestycjami, remontami, przeglądami i naprawami, bieżącej analizy stanu technicznego infrastruktury techniczne,

Oczekiwania:

znajomość rysunku technicznego,
wykształcenie min. średnie techniczne,
umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych,
znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office w stopniu dobrym,
dopuszczenie do pracy powyżej 3 m
umiejętność pracy w zespole,
zaangażowanie, samodzielność, dobra organizacja pracy, dokładność,

Spółka oferuje:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, świadczenia okolicznościowe w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych)
Szerokie możliwości rozwoju zawodowego (finansowanie szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe, dofinansowanie do studiów).

Szczegóły tutaj