4 z 22
Przesuń zdjęcie palcem
Zakres obowiązków:...
fot. Soda Polska Ciech

Praca w Soda Polska Ciech w Inowrocławiu i Janikowie [9.11.2022] Sprawdź i aplikuj!

Maszynista Pojazdów Trakcyjnych. Miejsce pracy: Inowrocław, Janikowo (pow. inowrocławski)

Zakres obowiązków:

Prowadzenie pojazdów trakcyjnych i wykonywanie prac manewrowych
Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej dotyczącej obsługiwanego pojazdu
Świadczenie usług kolejowych w ramach przewozów licencjonowanych

Wymagania:

Uprawnienia do wykonywania zawodu (licencja maszynisty, świadectwo maszynisty)
Znajomość budowy i obsługi lokomotyw
Znajomość przepisów kolejowych
Umiejętność prowadzenia prac manewrowych
Umiejętność dobrej koncentracji, odpowiedzialność i zaangażowanie

Spółka oferuje:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa
Możliwość skorzystania z dofinansowania w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji
Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku