MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
5 z 22
Przesuń zdjęcie palcem
Zakres obowiązków:...
fot. Soda Polska Ciech

Praca w Soda Polska Ciech w Inowrocławiu i Janikowie [9.11.2022] Sprawdź i aplikuj!

Manewrowy. Miejsce pracy: Inowrocław, Janikowo (pow. inowrocławski)

Zakres obowiązków:

Wyprzęganie i rozprzęganie pojazdów kolejowych
Przestawianie zwrotnic i wykolejnic przewidzianych do obsługi przez manewrowego
Hamowanie taboru manewrującego
Zabezpieczanie pojazdów kolejowych przed zbiegnięciem
Obsługa punktów załadowczych i wyładowczych w obrębie bocznic

Wymagania:

Wykształcenie minimum zawodowe
Umiejętność prowadzenia prac manewrowych
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (dodatkowy atut)
Umiejętność dobrej koncentracji, odpowiedzialność i zaangażowanie

Spółka oferuje:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa
Możliwość skorzystania z dofinansowania w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji
Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku