MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
6 z 22
Przesuń zdjęcie palcem
Zakres obowiązków...
fot. Soda Polska Ciech

Praca w Soda Polska Ciech w Inowrocławiu i Janikowie [9.11.2022] Sprawdź i aplikuj!

Specjalista Logistyki Wewnętrznej. Miejsce pracy: Inowrocław

Zakres obowiązków

Dopełnianie formalności związanych z odbiorem i nadaniem przesyłek kolejowych
Współpraca z przewoźnikami i operatorami kolejowymi
Sporządzanie dokumentacji niezbędnej do realizacji przewozów
Monitorowanie realizacji przewozu przesyłek kolejowych
Rozliczanie kosztów usług transportowych

Wymagania

Wykształcenie średnie, mile widziane kierunki logistyczne
Doświadczenie w branży transportu kolejowego - mile widziane
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Znajomość pakietu Microsoft Office
Samodzielność, dobra organizacja czasu pracy

Spółka oferuje:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Pakiet benefitów - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa
Możliwość skorzystania z dofinansowania w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku