VI Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego w Inowrocławiu [zdjęcia, wyniki]

W sali gimnastycznej II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu zorganizowano VI Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora.

W zawodach uczestniczyły reprezentacje: ZSP nr 1 im. Jana Pawła II, III LO im. Królowej Jadwigi, I LO im. Jana Kasprowicza, a także II LO im. Marii Konopnickiej.

W pierwszym meczu siatkarki z Królówki musiały uznać wyższość koleżanek z Kasprowicza, które wygrały 2:0 (25:17, 25:14). W drugim spotkaniu gospodynie z trudem pokonały siatkarki z Chemika 2:0 (25:20, 25:22). Mecz o III miejsce to pewna wygrana dziewcząt z III LO nad ZSP nr 1 2:0 ( 25:16, 25:11). W finale spotkały się siatkarki Kasprowicza i Konopnickiej.
Tak samo jak w dwa tygodnie temu na turnieju o Puchar Dyrektora ZSP nr 1 zawodniczki z Konopnickiej okazały lepszym zespołem i po bardzo zaciętej walce pokonały Kasprowicza 2:0 ( 25:23, 25:19 )

- informuje Ryszard Dreliszak, organizator przedsięwzięcia.

Najlepsza zawodniczą turnieju została Aleksandra Cieślak (środkowa Konpnickiej), która otrzymała statuetkę

Tegoroczny turniej stał na bardzo wysokim poziomie. Dziękujemy dziewczętom, które pokazały duże umiejętności siatkarskie i bardzo wielkie serce do walki oraz nauczycielom za bardzo dobre przegotowanie zespołów i stworzenie sympatycznej, sportowej ale zaciętej rywalizacji.

Flash Info odcinek 2 - Tragiczny wypadek na A1, komisariat obrzucony koktajlami mołotowa!

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani